Aktuálne ...

 

 

... Vážení priatelia, dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že prezidentská rada SSTKK schválila kalendár podujatí pre sezónu 2018 - 2019 ... Viac informácií nájdete tu ...

 

... Vážení priatelia, dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že 2. seminár tradičného karate a kobudo, ktorý sa mal uskutočniť v sobotu 17.11.2018 sa na základe rozhodnutie predsedníctva SSTKK presúva na sobotu 01. decembra 2018. Viac informácií k organizácii uverejníme čoskoro ...

Slovenská spoločnosť tradičného karate a kobudo

gallery/logo-farebny-znak

Súťaže v tradičnom karate a kobudo

Slovenský pohár v tradičnom karate a kobudo

 

SSTKK je organizáciou, ktorá sa zameriava na tradičnú formu karate a kobudo preto sa nezúčastňuje súťaží v športovom karate. Naši cvičenci však majú možnosť súťažiť v tradičných formách.  

 

V priemere raz za 5 rokov sa na ostrove Okinawa koná tzv. Sekai Taikai (Svetový pohár) v tradičnom karate. Od štandardných športových súťaží sa líši tým, že sa na ňom môžu cvičiť len tradičné, športom nezmenené formy pôvodných okinawských škôl karate a kobudo.

 

Po vzore týchto súťaže a skúsenostiach z organizácie troch úspešných turnajov v tradičnom karate (Turčiansky pohár) sme sa v SSTKK rozhodli zorganizovať sériu turnajov v tradičnom karate a kobudo pod názvom Slovenský pohár v tradičnom karate a kobudo (SPTKK).

 

Počas sezóny poriadajú kluby združené v SSTKK štyri kolá SPTKK. Výsledky jednotlivcov, ako aj klubov, sú následne zrátané a na základe súčtu umiestnení určení celkoví víťazi v jednotlivých kategóriách. Klub s najvyšším počtom bodov získa Putovný Slovenský pohár tradičného karate a kobudo.

 

Termíny konania jednotlivých kôl SPTKK nájdete tu ...

Pravidlá SPTKK sú k dispozícii tu ...  

No a Súťažný poriadok zas tu ... 

 

Výsledky 1. kola SPTKK konaného v Dolnom Kubíne dňa 02.12.2017 ...

Výsledky 2. kola SPTKK konaného v Turčianskych Tepliciach dňa 20.02.2018 ...

Výsledky 3. kola SPTKK konaného v Banskej Bystrici dňa 03.03.2018 ...

Výsledky 4. kola SPTKK konaného v Martine dňa 05.05.2018 ...

 

Konečné poradie Slovenského pohára v tradičnom karate a kobudo 2017 - 2018 ...

Konečné poradie Slovenského pohára v tradičnom karate a kobudo 2016 - 2017 ...

 

Slovakia Open

 

Vrcholom sezóny je účasť našich najlepších cvičencov na Medzinárodnom turnaji Slovakia Open, ktorý každoročne na prelome apríla a mája usporadúva Slovenská federácia karate a iných bojových umení v Bratislave.

 

Výber reprezentantov SSTKK na tento medzinárodný turnaj vykoná Kolegium danov na základe výsledkov dosiahnutých na SPTKK.