Aktuálne ...

 

 

... Vážení priatelia, dovoľte mi, aby som Vám v mene SSTKK zaželal krásne a pokojné Vianočné sviatky ako aj  Šťastný Nový rok 2019 ... Erik Štefák, prezident SSTKK ...

 

... Dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že dňa 19. januára 2019 sa v telocvični Základnej školy na ulici Aurela Stodolu v Martine uskutoční 2. kolo Slovenského pohára v tradičnom karate. Viac informácií, ako aj pozvánku a propozície súťaže nájdete tu ... 

Slovenská spoločnosť tradičného karate a kobudo

gallery/logo-farebny-znak

Súťaže v tradičnom karate a kobudo

Slovenský pohár v tradičnom karate a kobudo

 

SSTKK je organizáciou, ktorá sa zameriava na tradičnú formu karate a kobudo preto sa nezúčastňuje súťaží v športovom karate. Naši cvičenci však majú možnosť súťažiť v tradičných formách.  

 

V priemere raz za 5 rokov sa na ostrove Okinawa koná tzv. Sekai Taikai (Svetový pohár) v tradičnom karate. Od štandardných športových súťaží sa líši tým, že sa na ňom môžu cvičiť len tradičné, športom nezmenené formy pôvodných okinawských škôl karate a kobudo.

 

Po vzore týchto súťaže a skúsenostiach z organizácie troch úspešných turnajov v tradičnom karate (Turčiansky pohár) sme sa v SSTKK rozhodli zorganizovať sériu turnajov v tradičnom karate a kobudo pod názvom Slovenský pohár v tradičnom karate a kobudo (SPTKK).

 

Počas sezóny poriadajú kluby združené v SSTKK tri kolá SPTKK. Výsledky jednotlivcov, ako aj klubov, sú následne zrátané a na základe súčtu umiestnení určení celkoví víťazi v jednotlivých kategóriách. Klub s najvyšším počtom bodov získa Putovný Slovenský pohár tradičného karate a kobudo.

 

Termíny konania jednotlivých kôl SPTKK nájdete tu ...

Pravidlá SPTKK sú k dispozícii tu ...  

No a Súťažný poriadok zas tu ... 

 

Výsledky 1. kola SPTKK konaného v Martine dňa 27.10.2018 ...

 

Priebežné poradie Slovenského pohára v tradičnom karate 2018 - 2019 ...

Konečné poradie Slovenského pohára v tradičnom karate 2017 - 2018 ...

Konečné poradie Slovenského pohára v tradičnom karate 2016 - 2017 ...

 

Slovakia Open

 

Vrcholom sezóny je účasť našich najlepších cvičencov na Medzinárodnom turnaji Slovakia Open, ktorý každoročne na prelome apríla a mája usporadúva Slovenská federácia karate a iných bojových umení v Bratislave.

 

Výber reprezentantov SSTKK na tento medzinárodný turnaj vykoná Kolegium danov na základe výsledkov dosiahnutých na SPTKK.